Jak sie przygotowac?

Forum Fora Forum ogólne Wakacje z dzieckiem Jak sie przygotowac?

Otagowane: ,

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
  • Autor
    Wpisy

incredible_tom
    Członek

W przyszlym roku planujemy zabrac nasza 4 letnia coreczke na kemping. Z racji tego, ze bedzie to 1 wyjzd w jej zyciu biore pod uwage tylko Polske.
    Czy moglibyscie polecic mi kemping z wieloma atrakcjami dla dzieci? Plac zabaw to warunek obowiazkowy. O czym pomyslec przed takim wyjazdem? Co zabrac? Na co sie przygotowac? 😉

podrozniczka
    Członek

Jako doświadczona mama (mam trójkę 😉 ) polecam ten sposob spedzania wakacji. Polskie kempingi usytuowane są w malowniczych zakątkach kraju. Na kempingu na pewno spotkacie inne rodziny z dziećmi. O brak towarzystwa dla siebie i córy nie musicie się martwić. Polecam wybrać się nad morze. Polecam zaopatrzyć się w duży namiot. Dobrym rozwiązaniem jest też wyłożenie podłogi specjalną pianką. Dla dziecka proponuję wziąć materac albo taki podróżny kojec. Pakowanie będzie stanowić niemałe wyzwanie, bo biorąc pod uwage polskie warunki atmosferyczne to trzeba mieć coś : na pore deszczową, upalną itd. !NAJWAŻNIEJSZE! Apteczka !!

bleszynski
    Członek

incredible_tom mialem to samo zadanie kilka miesiecy temu. Moja druga polowa kazala mi sprawdzic nastepujace rzeczy ;
    1. jaką sławą owiany jest kemping? czy jest przyjazny rodzinom czy częściej jeżdżą tam grupy młodych osób?
    2. czy kąpielisko jest strzeżone?
    3. czy na terenie kempingu jest plac zabaw, świetlica, jakieś zajęcia z animatorem?
    4. cennik oraz czy są zniżki dla dzieci

My bylismy w Dębkach. Jeśli chcesz dokładniejsze namiary daj znac.

Pozdro

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.