Jaki kamper wybrać?

Forum Fora Forum ogólne Caravaning Jaki kamper wybrać?

Otagowane: , ,

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
  • Autor
    Wpisy

ssmille
    Członek

Cześć i czołem!

Postanowiliśmy całą rodziną zrobić zrzutke i kupić kamper. Traktujemy to jako inwestycje długoterminową. Dlatego też potrzebuje porady bardziej doświadczonych Kolegów i Koleżanek. Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Jaka marka pojazdów cieszy się bezawaryjnością? Poszukiwania ograniczać do pojazdów nowych? Czy rozpatrywać też te używane?

incredible_tom
    Członek

Podpinam się pod temat bo tez jestem ciekaw. Dodam jeszcze pare pytan od siebie :
    1. Gdzie trzymacie kamper w okresie jesienno-zimowym ??
    2. Jak z jego konserwajca ??
    3. Czy ponownie kupilibyscie kamper ?? A może zostalibyscie przy najmie ??

podrozniczka
    Członek

Kampery to moj konik. Jako, ze kilka lat temu kupowalismy kampera i jako takie rozeznanie mam postaram sie wam w jakims stopniu pomoc :).
    Wybierajac kamper trzeba zwrocic uwage na wiele rzeczy. Nalezy sprawdzic rozklad kampera, jego stan techniczny (nas np. zaskoczyla sprochniala sklejka podlogowa). Pamietajcie rowniez o tym aby umowic sie na jazde probna!!!! I tu bardzo wazna rzecz !niech ta próbna jazda nie trwa 15 minut!. Moc silnika to rowniez wazna kwestia. Wielkosc kampera trzeba dostosowac do ilosci osob z ktorymi zamierzamy podrozowac. Jesli masz jakies dodatkowe pytania to smialo piszcie

chulunds
    Członek
Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.