Rainbow

Otagowane: ,

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy

olalina
    Członek

Cześć 🙂
    Czy ktoś z was korzystał z oferty tego biura podróży? Polecacie?
    Oprócz corocznego wyjazdu kempingowego, planuje z partnerem wakacje w okolicy końcówki września/początku października. Kierunek? Dowolny :). Jaki kraj polecacie w tym okresie? Czas wycieczki : najlepiej 10 dni, pakiet all inclusive.

Pomożecie?

ssmille
    Członek

Witaj.

Generalnie to ja w naszym domu jestem odpowiedzialna za organizowanie wypraw. I tych lokalnych i zagranicznych. Nie myślałaś o tym żeby zorganizować taką podróż na własną rękę ?? Bilety lotnicze można znaleźć na prawdę w atrakcyjnych cenach. Z hotelami jest tak samo. My w sierpniu lecimy na Majorkę. Z ciekawości zrobiłam porównanie : ‚moja’ oferta vs oferta różnych biur podróży. Różnica jest kolosalna. I to na moją korzyść!! Gdybyś zdecydowała się na planowanie wyjazdu na własną rękę, chętnie pomoge 🙂

incredible_tom
    Członek

Pytanie na czasie :-). My w zeszłym roku w październiku bawilismy sie cala ekipa w Grecji (Chaldikiki). O tej porze bylo cieplo, ale juz nieupalnie. Pogoda sprzyjala i zwiedzaniu i leniuchowaniu na plazy. Wstawilbym pare fotek na zachete ale nie wiem jak to zrobic. Ktos? Cos? 😉

bleszynski
    Członek

Z Rainbow podrozuje od dawien dawna. Moge smialo polecic. Profesjonalizm w 100 %. W tym roku ich zdradze, ale tylko dlatego, ze planuje czarter jachtem.

m0drzew
    Członek

Ja przez 4 lata z rzędy jeździłem z FlyBack z Rejtana z Wrocławia, potem porzuciłem biuro na rzecz indywidualnych wypraw. I pozdrowienia dla p. Janusza z oddziału z Kiełbaśniczej, szczególnie za wybicie mi z głowy hugrady na rzecz Kambodży – warto było.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.