Pulsoksymetry od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
796

Szanowni drodzy klienci! Firma EURO-MEDICAL  jest doświadczonym importerem najlepszej aparatury i sprzętu medycznego, krzeseł i foteli obrotowych czy innych wyrobów metalowych. Jako podmiot gospodarczy istniejemy od 2009 roku i cały czas rozwijamy swoją działalność w branży medycznej. Współpracujemy z dostawcami krajowymi polskimi jak również zagranicznymi. Importujemy sprzęt z różnych zakątków świata, wybieramy dla Państwa sprawdzone i współczesne rozwiązania. Pragniemy być stale w czołówce dostawców sprzętu medycznego oraz aparatury, dlatego też stale poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je Państwu. Stale uczymy się ciągle nowych produktów, poznajemy nowatorskie pomysły inżynierów. Dzięki temu nasza oferta ciągle jest poszerzana i możemy zaskakiwać Państwa nowymi wyrobami. Państwa sugestie cały czas kształtują naszą chęć udoskonalania produktów jak również sięgania po nowe rozwiązania.

Bogate doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami z zagranicy, jak również wnikliwe studiowanie sugestii naszych odbiorców, pozwalają nam oferować solidne, trwałe i ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one doskonale w różnego rodzaju obiektach użyteczności państwowej (np. szkoły, szpitale publiczne, hospicja, dpsy, urzędy itp..) a także w prywatnych mieszkaniach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, możemy wdrażać do produkcji nowatorskie technologie oraz produkty, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Wysoka jakość naszych produktów w połączeniu z atrakcyjnymi cenami, tworzy świetną ofertę dla naszych klientów.

Euro-medical – dystrybutor aparatury medycznej

Oferujemy Państwu bogatą ofertę najnowocześniejszej aparatury medycznej, a w tym monitory pacjenta, aparaty ekg, aparaty ktg, pulsoksymetry, ssaki medyczne, holtery ekg, defibrylatory, jak również wiele innej specjalistycznej aparatury. Oprócz aparatury w naszej ofercie znajdziecie Państwo również sprzęt medyczny, taki jak łóżka ( o stałej wysokości, o regulowanej wysokości, oiomowskie jak również do opieki domowej pacjenta), szafeczki przyłóżkowe, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej i siedzącej, fotele wielofunkcyjne, kozetki medyczne, wózki wielofunkcyjne, lampy medyczne, wózki do transportu zwłok oraz chłodnie na leki czy szczepionki, a także komory chłodnicze do przechowywania zwłok.

Serdecznia zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą!!! Nasi sprzedawcy do każdego odbiorcy podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dostosować ofertę dla ciebie uwzględniając Państwa wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty oraz warunków handlowych. Wszystkie informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Pełna oferta euro- medical znajduje się na stronie www.euro-medical.pl.

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.